signováno nečitelně - Temný úplněk

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
61969. Temný úplněk
Dražba ukončena:11.07.2021 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč