signováno nečitelně - Slunný den na stráni

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308342. Slunný den na stráni
Dražba ukončena:18.04.2021 20:08:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč