Signováno nečitelně - Rudbekie

Olej na kartonu, 62x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 81. Rámováno.

Signováno nečitelně
87480. Rudbekie
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč