Signováno nečitelně - Sedící akt

Suchá jehla, 69x47 cm. Číslováno 32/100. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Signováno nečitelně
62788. Sedící akt
Dražba ukončena:11.08.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč