Signováno nečitelně

62788. Sedící akt

popis: Suchá jehla, 69x47 cm. Číslováno 32/100. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

zbývá: 11 dnů, 1 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 29.07.2021 22:51:22 5215