signováno nečitelně - Rybář na loďce

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místech poškozena.

signováno nečitelně
77615. Rybář na loďce
Dražba ukončena:25.05.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč