signováno nečitelně - Plachetnice

Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
58651. Plachetnice
Dražba ukončena:29.04.2021 19:49:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč