signováno nečitelně - Paris

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
72269. Paris
Dražba ukončena:23.01.2022 21:06:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč