signováno nečitelně - Oboustranný obraz - Města

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
65209. Oboustranný obraz - Města
Dražba ukončena:30.09.2021 22:36:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč