signováno nečitelně - Návrat z pole

Olej na plátně, 65x94 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
65017. Návrat z pole
Dražba ukončena:29.09.2021 22:26:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč