Signováno nečitelně - Na vsi

Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba v místě poškozena.

Signováno nečitelně
72215. Na vsi
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 17.01.2022 6:08:30 1011
1 000 Kč 15.01.2022 22:07:07 1610