signováno nečitelně - Na samotě

Olej na kartonu, 30x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1902. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

signováno nečitelně
77976. Na samotě
Dražba ukončena:15.05.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč