signováno nečitelně - Na nábřeží

Tempera, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
72132. Na nábřeží
Dražba ukončena:16.01.2022 20:33:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč