Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
pozn.: Dílo představuje poetický venkovský motiv. Realisticky pojatá malba je technicky skvěle zvládnuta. Hra světla procházejícho bujnou vegetací podtrhuje atmosféru poklidného výjevu. Obraz je vhodně zasazen do dobového rámu. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota díla.