signováno nečitelně - Na kraji lesa

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

pozn.: Dílo představuje poetický venkovský motiv. Realisticky pojatá malba je technicky skvěle zvládnuta. Hra světla procházejícho bujnou vegetací podtrhuje atmosféru poklidného výjevu. Obraz je vhodně zasazen do dobového rámu. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota díla.

signováno nečitelně
64950. Na kraji lesa
Dražba ukončena:29.09.2021 21:13:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč