signováno nečitelně - Mudrc

Malba na porcelánu, 20x15 cm. Signováno vpravo dole nečitelně.

pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
59285. Mudrc
Dražba ukončena:19.05.2021 23:37:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč