signováno nečitelně - Milenci

Sádra, výška 42 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Poškozeno.

signováno nečitelně
59200. Milenci
Dražba ukončena:19.05.2021 21:43:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.05.2021 21:38:12 5215
500 Kč 02.05.2021 18:33:54 238