signováno nečitelně

60782. Městský motiv

popis: Olej na plátně, 60x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:56:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč