signováno nečitelně - Malířský interiér

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
58546. Malířský interiér
Dražba ukončena:28.04.2021 21:58:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč