signováno nečitelně

62042. Lovecké zátiší

popis: Olej na papíře fixovaném na kartonu, 22x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo