signováno nečitelně - Letní nálada

Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Plenairový záznam krajiny s tůní a loukami v popředí, na horizontu les.

Nejdelší strana: 68 cm

signováno nečitelně
87459. Letní nálada
Dražba ukončena:04.12.2022 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč