signováno nečitelně - Letní nálada

Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Plenairový záznam krajiny s tůní a loukami v popředí, na horizontu les.

signováno nečitelně
87459. Letní nálada
Zbývá:1 dnů, 21 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč