Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Plenairový záznam krajiny s tůní a loukami v popředí, na horizontu les.
Nejdelší strana: 68 cm