signováno nečitelně

60960. Letní krajina

popis: Olej na dřevě, 16x21 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč