signováno nečitelně - Květy

Tisk, 42x56 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
72146. Květy
Dražba ukončena:16.01.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo