signováno nečitelně

60787. Kvetoucí terasa v přímoří

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:08:43

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč