signováno nečitelně - Květinové zátiší

Olej na plátně, 44x54 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
80130. Květinové zátiší
Dražba ukončena:26.06.2022 20:03:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč