signováno nečitelně - Krajina s říčkou

Olej na plátně, 30x43 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
64987. Krajina s říčkou
Dražba ukončena:29.09.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč