signováno nečitelně

308250. Krajina s břízami

popis: Olej na kartonu, 47x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:21:40

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč