Signováno nečitelně

67888. Košaté stromy

popis: Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen