signováno nečitelně

62044. Konvolut 2 olejomaleb

popis: Oleje na kartonu, 16x21 cm. Signovány nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč