signováno nečitelně - Konvolut 2 olejomaleb

Oleje na kartonu, 16x21 cm. Signovány nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
62044. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:25.07.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč