signováno nečitelně - Konvolut 2 grafických prací - Koňské motivy

Lepty a akvatinty, 13x17 cm a 15x20 cm. Signovány vlevo dole tužkou S. Marek. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno nečitelně
86998. Konvolut 2 grafických prací - Koňské motivy
Dražba ukončena:07.12.2022 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo