signováno nečitelně

59782. Hudební zátiší

popis: Olej na plátně, 90x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Olištováno.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen