signováno nečitelně - Harmonikář

Kombinovaná technika, 69x39 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1948. Rám.

Pozn.: Karton v místě poškozen.

signováno nečitelně
21487. Harmonikář
Dražba ukončena:28.06.2018 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč