signováno nečitelně - Fantazie

Olej na kartonu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
62310. Fantazie
Dražba ukončena:28.07.2021 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč