signováno nečitelně

62310. Fantazie

popis: Olej na kartonu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč