signováno nečitelně

308935. Dostaveníčko u Vltavy

popis: Kombinovaná technika, 40x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč