signováno nečitelně

67504. Domy v krajině

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč