signováno nečitelně - Domy v krajině

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
67504. Domy v krajině
Dražba ukončena:17.10.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč