signováno nečitelně

21183. Domy u potoka

popis: Akvarel na papíře, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2018 19:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč