signováno nečitelně - Dívka s deštníkem

Olej na plátně, 53x26 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
59756. Dívka s deštníkem
Dražba ukončena:26.05.2021 19:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč