signováno nečitelně

59756. Dívka s deštníkem

popis: Olej na plátně, 53x26 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč