Signováno nečitelně

69690. Dítě s kloboučkem

popis: Kombinovaná technika - tuš, akvarel, 29x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo