signováno nečitelně - Chalupy

Olej na sololitu, 25x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
72143. Chalupy
Dražba ukončena:16.01.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč