signováno nečitelně - Cestou kolem statku

Olej na plátně, 72x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
67350. Cestou kolem statku
Dražba ukončena:28.10.2021 21:21:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč