Signováno nečitelně

61645. Cesta k vesnici

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x52 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč