Signováno nečitelně - Cesta do vsi

Olej na kartonu, 48x59 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
69649. Cesta do vsi
Dražba ukončena:28.11.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč