Signováno nečitelně

69649. Cesta do vsi

popis: Olej na kartonu, 48x59 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč