Signováno nečitelně

63185. Cesta

popis: Olej na papíře, 20x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo