signováno nečitelně

25187. Barevná kompozice

popis: Monotyp, 40x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.11.2018 18:41:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč