Signováno nečitelně a Nesignováno - Konvolut 2 prací - U vesnice a Stromy v poli

Olejomalby, 25x27 cm a 28x43 cm. 1x signováno nečitelně, 1x nesignováno. Rámovány.

Signováno nečitelně a Nesignováno
72284. Konvolut 2 prací - U vesnice a Stromy v poli
Dražba ukončena:23.01.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo