signováno azbukou - Na saních

Olej na plátně, 74x98 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou
71580. Na saních
Dražba ukončena:26.01.2022 21:21:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč