signováno azbukou nečitelně - Sedící dáma

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x28 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou nečitelně
72127. Sedící dáma
Dražba ukončena:16.01.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo