signatura nečitelná - Zátiší s ovocem a vínem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x101 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
67300. Zátiší s ovocem a vínem
Dražba ukončena:28.10.2021 20:26:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč