signatura nečitelná

67300. Zátiší s ovocem a vínem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x101 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:26:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč