signatura nečitelná - Věž ve Freyburgu

Kresba, 30x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Paspartováno.

Pozn.: 19. století.

signatura nečitelná
87175. Věž ve Freyburgu
Dražba ukončena:07.12.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo