signatura nečitelná - Sluneční svit v lese

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x89 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
62126. Sluneční svit v lese
Dražba ukončena:25.07.2021 21:57:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč