signatura nečitelná - Silueta

Olej na plátně, 93x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304697. Silueta
Dražba ukončena:05.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč