signatura nečitelná

62280. Siesta na pastvě

popis: Olej na plátně, 57x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:19:29

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč