signatura nečitelná - Siesta na pastvě

Olej na plátně, 57x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
62280. Siesta na pastvě
Dražba ukončena:28.07.2021 19:19:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč